خانه / راهنمای نویسندگان

راهنمای نویسندگان

 

راهنمای نگارش مقالات

نشریه علمی تخصصی پیشرفتهای نوین در مدیریت آموزشی بر اساس یک سیستم آنلاین ارسال مقاله و داوری مقاله فعالیت می کند به گونه ای که به نویسندگان مقالات این امکان را می دهد که آثار خود را به صورت آنلاین ارسال نموده و فرآیند داوری آثار خود را نیز به صورت آنلاین ملاحظه و دنبال نمایند.

 پژوهشگران گرامی لطفا مقاله خود را مطابق اصول نگارشی به کار گرفته شده به صورت زیر آماده 

و حتما فایل قالب مقاله را از طریق این لینک دریافت و مقاله خود را در آن جایگزین (کپی پیست)  و مجددا چک نمایند

 

 

 1. مقاله‌ها در محیط  Word و مطابق با  فایل قالب مقاله که در انتها لینک دانلود آن قرار داده شده است، باشد. 
 2.  مقاله شامل: عنوان، نویسندگان همراه با وابستگی در پاورقی
 3. چکیده فارسی (250 تا 500 کلمه‌) (صفحه اول فقط به عنوان، نویسندگان و چکیده اختصاص داده شود و ادامه مقاله از صفحه بعدی)
 4. کلید واژگان در حد پنج کلمه 
 5. مقدمه، متن اصلی، روش، یافته‌های پژوهش، بحث و نتیجه گیری (فرضیات و سئوالات تحقیق در صورت وجود همراه با جواب در قسمت یافته ها)
 6. منابع و ماخذ به شیوه  APA 
 7. چکیده انگلیسی و کلید واژه های انگلیسی (در صورت تمایل به نمایه سازی در سایت های خارجی) بعد از منابع
 8. پیوستها در صورت وجود (پرسشنامه ها)

با توجه به لزوم صیانت از تألیفات پژوهشگران گرامی کشور و پرهیز از تخلفات پژوهشی و با عنایت به قانون «پیشگیری و مقابله با تقلب در تهیه آثار علمی» و بر اساس آئین‌نامه نشریات علمی شماره ۱۱/۲۵۶۸۵ مورخه ۱۳۹۸/۲/۹ وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بر اخلاق پژوهش، تمامی نویسندگان مقالات موظفند مقاله خود را از این نظر توسط سایتهای مشابهت یاب یا همانندجو بررسی نمایند. بدیهی است هم‌پوشانی زیاد سبب عدم بررسی و پذیرش مقاله خواهد شد.

وظایف نویسندگان:

 • اظهارات جعلی و نادرست، غیراخلاقی بوده و غیرقابل قبول می‌باشد. 
 • مقاله‌های ارایه شده توسط نویسنده/گان می‌بایست حاصل و نتیجه پژوهش و تحقیق خود آنها بوده و هرگونه استفاده از تحقیقات سایر افراد باید با ذکر منبع در مقاله صورت گیرد. 
 • نویسنده مسئول باید اطمینان حاصل کند که نام تمام نویسندگان مشترک، در مقاله گنجانده شده و تمام نویسندگان مشترک نسخه نهایی مقاله را دیده و به تأیید آنها رسیده است و برای ارایه آن به نشریه برای انتشار موافقت دارند.
 • نویسنده در هر زمانی که متوجه هرگونه خطا و بی‌دقتی در مقاله خود شود، سردبیر نشریه را در جریان آن قرار داده و نسبت به اصلاح آن اقدام و یا مقاله را بازپس گیرد.